Drobimex prezentuje swoje nowe możliwości!
Z przyjemnością informujemy, że wraz z początkiem roku Drobimex wprowadził na rynek nową linię produktów Veggie, które są alternatywą dla tradycyjnych wędlin.

Nasze w 100% roślinne produkty są przygotowane z myślą nie tylko dla wegan i wegetarian, ale również dla tych, którzy chcą odkrywać nowe smaki. „Pokochaj nasze roślinne nowości” – czyli zainspiruj się smakiem naszej nowej linii Veggie.

Plasterki w stylu Salami wyraziste w smaku, Plasterki w stylu paprykowym z delikatną nutą papryki, Plasterki w stylu szynki klasyczne bez dodatków oraz Przekąska roślinna w formie parówek, bez osłonki w poręcznym opakowaniu. Nasze produkty Veggie nie zawierają w składzie soi, są w pełni roślinne, bogate w białko roślinne oraz kwasy Omega 3 i 6, bez glutenu. Cała linia pakowana jest w charakterystyczne miętowe opakowania, a poszczególne smaki wyróżniają się kolorowymi stickerami, przykuwając uwagę klienta. Produkty plastrowane o gramaturze 80 g są poręczne, idealnie wkomponują się na śniadaniową kanapkę. Przekąska roślinna w opakowaniu 200 g, znakomicie smakuje na ciepło i na zimno, dzięki czemu jest idealna na każdą porę dnia.

Z przyjemnością informujemy, że nasza linia Veggie dostępna jest w sklepach:

Selgros, Carrefour, Tesco, Makro, PSS Społem, E’ Leclerc, Intermarche oraz w wybranych lokalnych sklepach w Szczecinie, Poznaniu, Gdańsku, Pruszczu Gdańskim, Zielonej Górze, Gorzowie Wlkp., Ostrowie Wlkp., Stargardzie, Gryficach, Wrocławiu, Słupsku, Wałbrzychu, Kościerzynie, Lęborku, Toruniu i Grudziądzu.

Nowa Linia Veggie!